Medarbetare
med mersmak

Vi som jobbar på Tre Art är handplockade specialister. Hundratals framgångsrika uppdrag har svetsat oss samman till en effektiv och resultatinriktad enhet. Här kan idéer och tankar flöda fritt för att sedan lägga grunden till en effektiv och strukturerad lösning. Vi jobbar nära våra uppdragsgivare och finns alltid lätt tillgängliga. Här är våra kontaktuppgifter:

Pia Solberg

Projektledare

0730-76 72 00
pia.solberg@treart.se

Emil Hoffman

Projektledare

0730-76 72 03
emil.hoffman@treart.se

Mikael Rubenson

AD

0730-76 72 02
mikael.rubenson@treart.se

Elisabeth Carlsson

AD-assistent

0730-76 72 65
elisabeth.carlsson@treart.se

Hans Anderson

Copywriter

0709-90 96 05
hans.anderson@treart.se

David Fredlund

Ekonomi

0704-71 82 36
david.fredlund@treart.se

Gunnar Algemark

Senior advisor

0703-10 41 91